סיכום פגישה מיום 1/6/11 עמותת "המכתש" עם הנהלת המועדון

נציגי העמותה: צ'אפי אופן, עומר פרימור, רן קוניק, יהודה עירוני, צחי בן יוסף.
מטעם הקבוצה: ניר ארקין, פרדי דוד

על סדר היום:
1. מכירת מנויים לעונת 2011/12 ע"י העמותה
2. שיווק הקבוצה ע"י שת"פ בין האוהדים לקבוצה
3. הקמת ערוץ תקשורת של הקבוצה עם האוהדים על גבי האינטרנט
4. שונות

עיקרי הדברים בפגישה:
1. העמותה הציגה את עצמה בפני המאמן החדש פרדי דוד ואיחלה לו בהצלחה. ניתנה לו סקירה קצרה על ההיסטוריה של העמותה ופעולותיה עד כה.
2. הגדלת הקהל ביציע: שני הצדדים הביעו את הצורך העז בהגדלת כמות הקהל ביציע. לצורך כך הוצעו מספר דרכי פעולה אפשריות ובניהן: חלוקת מנויים לילדי בתי הספר היסודיים בעיר ע"י שחקני הקבוצה ( שחקן ותיק עם שחקן צעיר), הגעה של מחלקות הנוער למשחקי הבית של הקבוצה, קיום הפנינג אוהדים-שחקנים נוסף לפני תחילת העונה וכדומה.
3. שיווק: העמותה הדגישה כי את החשיבות שהיא רואה לשיווק הקבוצה והעלתה מספר רעיונות לשיווק הקבוצה ובניהם: הפעלת דוכן עם "מרצ'נדייז" לאוהדים בכל משחק בית בדומה לקבוצות הגדולות, המועדון ישקול לסייע לעמותה בנושא מימון.
4. הפעלות ואירועים במחציות המשחק: הוצע לקבוצה לקיים טקסי הוקרה לשחקני ומאמני עבר בקבוצה, קיום פעילויות בבי"ס הספר בעיר המשלבות בתוכן את שחקני הקבוצה ועוד. המועדון הסכים לממן גביעי הוקרה לטקסים לפני משחקי הבית והעמותה תכין רשימת יקירים מועמדים לכל השנה.
5. העמותה הציעה לקחת על עצמה את שיווק המנויים. העמותה הציגה מספר דרכי שיווק והעלתה את האפשרות כי השנה, בנוסף למנוי יקבל הרוכש גם חולצה ו/או צעיף ו'או כובע. הקבוצה תבחן את האפשרויות העומדות בפניה מול משרדי הכרטיסים וההתאחדות ותודיע לעמותה בקרוב על החלטתה בנושא.
6. מגרש ביתי: הקבוצה שכרה את וינטר ל- 4 השנים הקרובות, אשר ישמש כמגרש הביתי של הקבוצה. הקבוצה תבחן אפשרויות לשנות את האופי "הזר" של המגרש ולנסות להפוך אותו ליותר ביתי. בכל הנוגע למעורבות העיריות: למרות הסכם הבוררות שנחתם בו התחייבה עיריית ר"ג לדאגה למגרש חלופי לקבוצות הנוער והבוגרים, אין שום מגעים עם העירייה בנושא זה.
7. העמותה הציעה למועדון להקים דף בפייבוק או בלוג או אתר בו תוכל הקבוצה להעביר מסרים. כמו למשל הודעה על החתמת שחקן שעה לפני יציאה לתקשורת, לוח זמנים ותוצאות של משחקי קבוצות הנוער ועוד. המועדון יבדוק את הנושא.

2 תגובות ל-“סיכום פגישה מיום 1/6/11 עמותת "המכתש" עם הנהלת המועדון

  1. לראשי העמותה
    רעיון , ע"מ להחזיר אוהדים לקבוצתנו , אבקש לבדוק האם אוהד שרוכש מנוי שנתי , יוכל להביא עמו אוהד וותיק שייכנס בחינם למחזור 1 + 2 , ע"מ שהאוהד החוזר יתרשם לאן מועדות פניו של המועדון המתחדש עפ"י ניר .
    תיצרו קשר טלפוני .
    שמוליק

  2. למה המנכ"ל לא הגיע לפגישה כזו?
    ונקווה שהפעם יהיו מנויים זולים ובעיקר לילדים שהם העתיד. עוד 100 או 200 ש' למנוי לא יעשו את המועדון לעשיר…

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s